Klubbat för:
Osåld
Utropspris
60 000-70 000 SEK
WALDEMAR TODE
1859-1900
Utsikt över Algerbukten
Signerad och daterad W Todé Alger 1890. Olja på duk, 58,5 x 81 cm.
1470
2020-12-09
Gör en kostnadsfri värdering här