Arkiv

Klassiska & Asiatiska - Page 37

Georges Hanna Sabbagh, Naken modell

Filippo Giuntotardi Vue de l´interieur du Pantheon

Carl Samuel Graffman, Månskenslandskap

Carl Samuel Graffman,

Carl Samuel Graffman,

Carl Samuel Graffman,

Carl Samuel Graffman,

Carl Samuel Graffman,

Carl Samuel Graffman,

Skrivbord, Karl Johan, av Johan Öman

Byrå, sengustaviansk, av Gottlieb Iwersson

Soffa, Alexander I, Heinrich Gambs art

Kandelabrar, 1800-talets första kvartal

Semiantik Pekingmatta från 1920-30-tal

Skåp, Louis XV

Skåp, Louis XV