Agda Holst, Stilleben med utsikt

Klubbat för:

12000 SEK

Utropspris

25 000-30 000 SEK

AGDA HOLST
1886-1976
Stilleben med utsikt
Signerad och daterad Agda Holst 1925. Olja på duk, 52,5 x 40,5 cm.

447

2015-10-21