Klubbat för:
16000 SEK
Utropspris
25 000-30 000 SEK
AGNES CLEVE
1876-1951
Siesta
Signerad och daterad A. Cleve -32. Olja på duk, 97 x 64 cm.
PROVENIENS
Gummesons Konsthandel, Stockholm
505
2015-10-21
Gör en kostnadsfri värdering här