Agnes Cleve, Siesta

Agnes Cleve, Siesta
Agnes Cleve, Siesta
Agnes Cleve, Siesta
Agnes Cleve, Siesta
Agnes Cleve, Siesta
Agnes Cleve, Siesta

Klubbat för:

16000 SEK

Utropspris

25 000-30 000 SEK

AGNES CLEVE
1876-1951
Siesta
Signerad och daterad A. Cleve -32. Olja på duk, 97 x 64 cm.
PROVENIENS
Gummesons Konsthandel, Stockholm

505

2015-10-21