Albert Johansson, Aniara - Ängel - Poetissan

Klubbat för:

40000 SEK

Utropspris

50 000-60 000 SEK

ALBERT JOHANSSON
1926-1998
Aniara - Ängel - Poetissan
Signerad och daterad på baksidan Albert Johansson Sweden 1961. Limfärg/akvariesand/betongspackel på pannå, 150 x 122 cm.

491

2015-10-21