Klubbat för:
40000 SEK
Utropspris
50 000-60 000 SEK
ALBERT JOHANSSON
1926-1998
Aniara - Ängel - Poetissan
Signerad och daterad på baksidan Albert Johansson Sweden 1961. Limfärg/akvariesand/betongspackel på pannå, 150 x 122 cm.
491
2015-10-21
Gör en kostnadsfri värdering här