Albert Johansson, Conception VII

Klubbat för:

27000 SEK

Utropspris

25 000-30 000 SEK

ALBERT JOHANSSON
1926-1998
Conception VII
Signerad och daterad på baksidan Albert Johansson 1986. Olja på pannå, 121 x 151 cm.

489

2015-10-21