Albin Amelin, Blomsterstilleben

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

60 000-80 000 SEK

ALBIN AMELIN
1902-1975
Blomsterstilleben
Signerad Amelin med dedikation och daterad -45. Olja på duk, 99 x 78 cm.

547

2015-10-21