André Lhote , Kvinna i fåtölj

André Lhote , Kvinna i fåtölj
André Lhote , Kvinna i fåtölj
André Lhote , Kvinna i fåtölj
André Lhote , Kvinna i fåtölj
André Lhote , Kvinna i fåtölj
André Lhote , Kvinna i fåtölj

Klubbat för:

100000 SEK

Utropspris

125 000-150 000 SEK

ANDRÉ LHOTE
Frankrike 1885-1962
Kvinna i fåtölj
Signerad A Lhote. Olja på pannå, 27 x 35 cm.
Signed. Oil on panel.

414

2015-10-21