Anitra Lucander, Komposition

Anitra Lucander, Komposition
Anitra Lucander, Komposition
Anitra Lucander, Komposition
Anitra Lucander, Komposition
Anitra Lucander, Komposition
Anitra Lucander, Komposition

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

20 000-25 000 SEK

ANITRA LUCANDER
Finland 1918-2000
Komposition
Signerad A Lucander. Olja på pannå 26,5 x 37 cm.
Signed. Oil on panel.

435

2015-10-21