Anne-Mari Forsberg, "Kråkan", rya, MMF

Anne-Mari Forsberg,
Anne-Mari Forsberg,
Anne-Mari Forsberg,
Anne-Mari Forsberg,

Klubbat för:

22000 SEK

Utropspris

25 000-30 000 SEK

ANN-MARI LINDBOM (Forsberg), "Kråkan", matta, AB Märta Måås-Fjetterström, formgiven 1946, rya, signerad AB MMF AMF, 245 x 176 cm, jämnt slitage, skadade fransar

161

2015-10-20