Klubbat för:
25000 SEK
Utropspris
40 000-50 000 SEK
ARNE VODDER, fristående sideboard, Vamo, Danmark 1960-tal, jakaranda, fronten med fyra dörrar, nycklar i mässing, märkt Danish Furnituremakers Control, höjd 83, 250 x 48 cm, smärre slitage
117
2015-10-20
Gör en kostnadsfri värdering här