Arne Vodder, sideboard, Vamo, Danmark

Klubbat för:

25000 SEK

Utropspris

40 000-50 000 SEK

ARNE VODDER, fristående sideboard, Vamo, Danmark 1960-tal, jakaranda, fronten med fyra dörrar, nycklar i mässing, märkt Danish Furnituremakers Control, höjd 83, 250 x 48 cm, smärre slitage

117

2015-10-20