Axel Einar Hjorth, bord, 1 par, NK 1930
Klubbat för:
24000 SEK
Utropspris
25 000-30 000 SEK
AXEL EINAR HJORTH, bord, 1 par, Nordiska Kompaniet 1930, underrede av förnicklade stålrör, bordsskivor klädda i svart laminat, brickmärkt NK R 34728 C 22974, höjd 74, diameter 60 cm, slitage
PROVENIENS
Konditori Tösse, Banergatan 7, Stockholm.
85
2015-10-20