Axel Fridell, Sittande ung man

Klubbat för:

6000 SEK

Utropspris

8 000-10 000 SEK

AXEL FRIDELL
1894-1935
Sittande ung man
Signerad och daterad A. Fridell 1920. Tuschlavering på papper, 37,5 x 25 cm.

539

2015-10-21