Klubbat för:
6000 SEK
Utropspris
8 000-10 000 SEK
AXEL FRIDELL
1894-1935
Sittande ung man
Signerad och daterad A. Fridell 1920. Tuschlavering på papper, 37,5 x 25 cm.
539
2015-10-21
Gör en kostnadsfri värdering här