Axel Olson, Gatan

Axel Olson, Gatan
Axel Olson, Gatan

Klubbat för:

19000 SEK

Utropspris

20 000-25 000 SEK

AXEL OLSON
1899-1986
Gatan
Signerad Axel Olson. Olja på duk, 35 x 27 cm.

438

2015-10-21