Axel Olson, Vårkväll i Köpenhamn

Klubbat för:

42000 SEK

Utropspris

30 000-35 000 SEK

AXEL OLSON
1899-1986
Vårkväll i Köpenhamn
Signerad och daterad Axel Olson -40. Olja på pannå, 50 x 41 cm.

436

2015-10-21