Klubbat för:
90000 SEK
Utropspris
100 000-120 000 SEK
BARBRO ÖSTLIHN
1930-1995
20 Fulton Street
Signerad och daterad Östlihn 1967. Olja på duk, 167 x 176 cm.
PROVENIENS
Konstnärens familj
UTSTÄLLD
Tibor de Nagy Gallery, New York 1968
367
2015-10-21
Gör en kostnadsfri värdering här