Barbro Östlihn, 20 Fulton Street

Klubbat för:

90000 SEK

Utropspris

100 000-120 000 SEK

BARBRO ÖSTLIHN
1930-1995
20 Fulton Street
Signerad och daterad Östlihn 1967. Olja på duk, 167 x 176 cm.
PROVENIENS
Konstnärens familj
UTSTÄLLD
Tibor de Nagy Gallery, New York 1968

367

2015-10-21