Bengt Lindström, Chasseur d´oiseaux

Klubbat för:

55000 SEK

Utropspris

50 000-60 000 SEK

BENGT LINDSTRÖM
1925-2008
Chasseur d´oiseaux - Fågelfängaren
Signerad Lindström. Olja på duk, 73 x 60 cm.
Utförd ca 1991
PROVENIENS
Lilla Bukowskis, september 1995

464

2015-10-21