Bengt Lindström, L´amour pour le maître

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

70 000-80 000 SEK

BENGT LINDSTRÖM
1925-2008
L'amour pour le maître - Kärlek till husbonden
Signerad Lindström. Olja på duk, 81 x 65 cm.
Utförd 2001. På baksidan märkt med Ateljé Lindströms referens nr F. 25-2189/01,
Certifikat utfärdat av Comité Bengt Lindström, Paris, Frankrike medföljer.

563

2015-10-21