Bengt Lindström, Le rêve de Socrate

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

90 000-110 000 SEK

BENGT LINDSTRÖM
1925-2008
Le rêve de Socrate - Sokrates dröm
Signerad Lindström. Olja på duk, 92 x 73 cm.
Utförd ca 1966
Certifikat utfärdat av Comité Bengt Lindström, Paris, Frankrike medföljer.

565

2015-10-21