Bengt Lindström, Un Barrister
Klubbat för:
Osåld
Utropspris
130 000-150 000 SEK
BENGT LINDSTRÖM
1925-2008
Un Barrister
Signerad Lindström. Olja på duk, 130 x 97 cm.
Utförd 1966
Certifikat utfärdat av Comité Bengt Lindström, Paris, Frankrike medföljer.
PROVENIENS
Konstnären Bengt Åberg, Sundsvall
466
2015-10-21