Bernhard Önstad, Kvinnoporträtt

Klubbat för:

22000 SEK

Utropspris

30 000-40 000 SEK

ALBERT BERNHARD ÖNSTAD
1895-1981
Kvinnoporträtt
Signerad och daterad A. Bernh. Önstad 1927. Olja på duk, 76 x 50 cm.

378

2015-10-21