Camille Hilaire, Jockeys

Camille Hilaire, Jockeys
Camille Hilaire, Jockeys
Camille Hilaire, Jockeys
Camille Hilaire, Jockeys
Camille Hilaire, Jockeys
Camille Hilaire, Jockeys

Klubbat för:

22000 SEK

Utropspris

20 000-25 000 SEK

CAMILLE HILAIRE
Frankrike 1916-2004
Jockeys
Signerad Hilaire. Olja på duk, 22 x 27 cm.
Signed. Oil on canvas.

408

2015-10-21