Klubbat för:
Osåld
Utropspris
30 000-35 000 SEK
CARL FREDRIK REUTERSWÄRD
född 1934
Atom - experiment
Signerad Reuterswärd CF. Krita och tusch på papper, 51 x 25 cm.
Utförd 1954
PROVENIENS
Galerie Bel'Art, Stockholm
360
2015-10-21
Gör en kostnadsfri värdering här