Carl Fredrik Reuterswärd, Atom - experiment

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

30 000-35 000 SEK

CARL FREDRIK REUTERSWÄRD
född 1934
Atom - experiment
Signerad Reuterswärd CF. Krita och tusch på papper, 51 x 25 cm.
Utförd 1954
PROVENIENS
Galerie Bel'Art, Stockholm

360

2015-10-21