Carsten Regild, Komposition

Carsten Regild, Komposition
Carsten Regild, Komposition
Carsten Regild, Komposition
Carsten Regild, Komposition
Carsten Regild, Komposition
Carsten Regild, Komposition

Klubbat för:

14000 SEK

Utropspris

18 000-20 000 SEK

CARSTEN REGILD
1941-1992
Komposition
Signerad och daterad C. Regild -87. Olja på duk, 96 x 68 cm.

475

2015-10-21