CF Reuterswärd Lejonets tass passerar Orions bälte

Klubbat för:

50000 SEK

Utropspris

30 000-40 000 SEK

CARL FREDRIK REUTERSWÄRD
född 1934
Lejonets tass passerar Orions bälte
Signerad Reuterswärd samt daterad på baksidan 1974. Lack och tempera på pannå av papp, 39,5 x 48 cm.

361

2015-10-21