Chafic Abboud, Le temps de poésie

Klubbat för:

70000 SEK

Utropspris

50 000-60 000 SEK

CHAFIC ABBOUD
Libanon 1926-2004
Le temps de poésie
Signerad Abboud. Olja på duk fäst på pannå, 35 x 35 cm.
Signed. Oil on canvas supported on panel.

434

2015-10-21