Corneille, Chant de l´été

Corneille, Chant de l´été
Corneille, Chant de l´été
Corneille, Chant de l´été
Corneille, Chant de l´été
Corneille, Chant de l´été
Corneille, Chant de l´été

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

60 000-80 000 SEK

CORNEILLE
Holland 1922-2010
Chant de l'été, ma fenêtre
Signerad och daterad Corneille 1987. Akryl på papper fäst på duk, 40 x 55 cm.
Signed and dated. Acrylic on paper supported on canvas.
PROVENIENS
Galleri GKM, Malmö

566

2015-10-21