Klubbat för:
70000 SEK
Utropspris
35 000-40 000 SEK
EDVIN ÖHRSTRÖM, vas, Orrefors 1938, Ariel, dekor i rött och blått av tre figurer samt geometrisk dekor, signerad Of 38 Ariel E Ö, höjd 20 cm, repor
274
2015-10-20
Gör en kostnadsfri värdering här