Klubbat för:
Osåld
Utropspris
150 000-175 000 SEK
EDVIN ÖHRSTRÖM, vas, Orrefors 1944, Ariel, dekor i blått av kvinnofigur, växt och prickar, signerad ORREFORS SWEDEN ARIEL No 277 E. Öhrström, höjd 19,5 cm, mindre repor vid basen
229
2015-10-20
Gör en kostnadsfri värdering här