Klubbat för:
Osåld
Utropspris
18 000-20 000 SEK
EINAR BÄCKSTRÖM, golvlampa, Malmö 1950-tal, stomme i svartlackat stål på mässingsfot, grålackerade skärmar med mässingsdetaljer, märkt EB, höjd ca 143, repa, smärre slitage
35
2015-10-20
Gör en kostnadsfri värdering här