Einar Jolin, Modell i strandlandskap

Klubbat för:

39000 SEK

Utropspris

25 000-30 000 SEK

EINAR JOLIN
1890-1976
Modell i strandlandskap
Signerad och daterad Jolin 1950. Olja på duk, 81,5 x 60 cm.

488

2015-10-21