Einar Jolin, Skogstjärn - Klaveström

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

40 000-50 000 SEK

EINAR JOLIN
1890-1976
Skogstjärn - Klaveström
Signerad och daterad Jolin 1927. Olja på duk, 54 x 65 cm.
PROVENIENS
Svensk-Franska konstgalleriet, Stockholm

471

2015-10-21