Klubbat för:
Osåld
Utropspris
40 000-50 000 SEK
EINAR JOLIN
1890-1976
Skogstjärn - Klaveström
Signerad och daterad Jolin 1927. Olja på duk, 54 x 65 cm.
PROVENIENS
Svensk-Franska konstgalleriet, Stockholm
471
2015-10-21
Gör en kostnadsfri värdering här