Klubbat för:
60000 SEK
Utropspris
25 000-30 000 SEK
EINAR JOLIN
1890-1976
Utsikt över Katarina kyrka från Söder
Signerad och daterad Einar Jolin maj 1934. Akvarell på papper, 50 x 35 cm.
UTSTÄLLD
Einar Jolin, Färg och Form, Stockholm 1935, katalognr 95
559
2015-10-21
Gör en kostnadsfri värdering här