Eric Grate, Figur

Eric Grate, Figur
Eric Grate, Figur
Eric Grate, Figur
Eric Grate, Figur
Eric Grate, Figur
Eric Grate, Figur
Eric Grate, Figur
Eric Grate, Figur
Eric Grate, Figur
Eric Grate, Figur
Eric Grate, Figur
Eric Grate, Figur

Klubbat för:

48000 SEK

Utropspris

60 000-80 000 SEK

ERIC GRATE
1896-1983
Figur
Signerad och numrerad Eric Grate 1/4. Patinerad brons, höjd 63,5 cm.
Gjutarmärkt H Bergman cire perdue
Utförd på 1970-talet
PROVENIENS
Konstnärens familj

442

2015-10-21