Klubbat för:
48000 SEK
Utropspris
60 000-80 000 SEK
ERIC GRATE
1896-1983
Figur
Signerad och numrerad Eric Grate 1/4. Patinerad brons, höjd 63,5 cm.
Gjutarmärkt H Bergman cire perdue
Utförd på 1970-talet
PROVENIENS
Konstnärens familj
442
2015-10-21
Gör en kostnadsfri värdering här