Erik Olson, Rebecka

Erik Olson, Rebecka
Erik Olson, Rebecka

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

40 000-50 000 SEK

ERIK OLSON
1901-1986
Rebecka
Signerad och daterad Erik Artur Olson 1933. Olja på duk, 53,5 x 63,5 cm.
PROVENIENS
Bukowski Auktioner, Moderna, våren 2013, katalognr 137

533

2015-10-21