Erik Olson, Veronicas svetteduk

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

35 000-40 000 SEK

ERIK OLSON
1901-1986
Veronicas svetteduk
Signerad och daterad Erik Olson 1960. Olja på duk fäst på pannå 120 x 88 cm.
UTSTÄLLD
Människans anlete, utställning 252, Riksförbundet för Bildande Konst, katalognr 45

550

2015-10-21