Esaias Thorén, Ansikten

Esaias Thorén, Ansikten
Esaias Thorén, Ansikten
Esaias Thorén, Ansikten
Esaias Thorén, Ansikten
Esaias Thorén, Ansikten
Esaias Thorén, Ansikten

Klubbat för:

36000 SEK

Utropspris

25 000-30 000 SEK

ESAIAS THORÉN
1901-1981
Ansikten
Signerad E. Thorén. Olja på pannå, 37 x 62 cm.

398

2015-10-21