Esaias Thorén, Stranden

Esaias Thorén, Stranden
Esaias Thorén, Stranden
Esaias Thorén, Stranden
Esaias Thorén, Stranden
Esaias Thorén, Stranden
Esaias Thorén, Stranden

Klubbat för:

45000 SEK

Utropspris

60 000-70 000 SEK

ESAIAS THORÉN
1901-1981
Stranden
Signerad E. Thorén. Olja på duk, 89 x 116 cm.

2015-10-21