Evert Lundquist, Den svarta bägaren

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

125 000-150 000 SEK

EVERT LUNDQUIST
1904-1994
Den svarta bägaren
Signerad E.L. samt signerad och daterad Evert Lundquist 1974 på baksidan. Olja på duk, 65 x 100 cm.

512

2015-10-21