Evert Lundquist, Kvinna

Evert Lundquist, Kvinna
Evert Lundquist, Kvinna
Evert Lundquist, Kvinna
Evert Lundquist, Kvinna
Evert Lundquist, Kvinna
Evert Lundquist, Kvinna

Klubbat för:

28000 SEK

Utropspris

35 000-40 000 SEK

EVERT LUNDQUIST
1904-1994
Kvinna
Signerad E. Lundquist. Olja på duk, 65 x 53,5 cm.
UTSTÄLLD
Konstakademien, Stockholm 1941

510

2015-10-21