Evert Lundquist, Liggande modell

Klubbat för:

80000 SEK

Utropspris

80 000-100 000 SEK

EVERT LUNDQUIST
1904-1994
Liggande modell
Signerad på baksidan Evert Lundquist. Olja på duk, 75 x 102 cm.
PROVENIENS
Bukowski Auktioner, Moderna, auktion 525, hösten 2002, katalognr 127

562

2015-10-21