Fåtöljer, 1 par, 1930-40-tal

Fåtöljer, 1 par, 1930-40-tal
Fåtöljer, 1 par, 1930-40-tal
Fåtöljer, 1 par, 1930-40-tal
Fåtöljer, 1 par, 1930-40-tal
Fåtöljer, 1 par, 1930-40-tal
Fåtöljer, 1 par, 1930-40-tal
Fåtöljer, 1 par, 1930-40-tal
Fåtöljer, 1 par, 1930-40-tal
Fåtöljer, 1 par, 1930-40-tal
Fåtöljer, 1 par, 1930-40-tal

Klubbat för:

15000 SEK

Utropspris

20 000-25 000 SEK

FÅTÖLJER, 1 par, 1930-40-tal, stomme i teak med sits och rygg i rotting, höjd ca 79 cm, smärre slitage, teakstommen med mindre lagningar

141

2015-10-20