Fernandez Arman, Accumulation de violons
Klubbat för:
Osåld
Utropspris
25 000-30 000 SEK
FERNANDEZ ARMAN
Frankrike 1928-2005
Accumulation de violons
Signerad och numrerad Arman 2/25. Brons och plexiglas, höjd 41,5 cm inkl sockel.
Signed and numbered. Bronze and plexi.
PROVENIENS
Inköpt direkt från konstnären i New York
570
2015-10-21