François Gall, Vid Pont Neuf, Paris

Klubbat för:

20000 SEK

Utropspris

25 000-30 000 SEK

FRANÇOIS GALL
Frankrike 1912-1987
Vid Pont Neuf, Paris
Signerad F. Gall. Olja på duk, 81,5 x 100 cm.
Signed. Oil on canvas.

341

2015-10-21