Klubbat för:
20000 SEK
Utropspris
25 000-30 000 SEK
FRANÇOIS GALL
Frankrike 1912-1987
Vid Pont Neuf, Paris
Signerad F. Gall. Olja på duk, 81,5 x 100 cm.
Signed. Oil on canvas.
341
2015-10-21
Gör en kostnadsfri värdering här