Gideon Börje, Vilande skönhet

Gideon Börje, Vilande skönhet
Gideon Börje, Vilande skönhet

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

25 000-30 000 SEK

GIDEON BÖRJE
1891-1965
Vilande skönhet
Signerad G. Börje. Olja på duk, 89 x 117 cm.

444

2015-10-21