Gösta Adrian-Nilsson, Framstormande spjutkastare

Klubbat för:

14000 SEK

Utropspris

15 000-20 000 SEK

GÖSTA ADRIAN-NILSSON
1884-1965
Framstormande spjutkastare
Signerad och daterad G. A-N. Sepia på papper, 21 x 18 cm.
På baksidan akvarell med landskapsmotiv, 20 x 24 cm.

338

2015-10-21