Gösta Werner, Bar John Bullba

Gösta Werner, Bar John Bullba
Gösta Werner, Bar John Bullba
Gösta Werner, Bar John Bullba
Gösta Werner, Bar John Bullba
Gösta Werner, Bar John Bullba
Gösta Werner, Bar John Bullba

Klubbat för:

24000 SEK

Utropspris

30 000-40 000 SEK

GÖSTA WERNER
1909-1989
Bar John Bullba
Signerad Gösta Werner. Olja på duk, 105 x 120 cm.

328

2015-10-21