Gösta Werner, Memento Mori

Gösta Werner, Memento Mori
Gösta Werner, Memento Mori
Gösta Werner, Memento Mori
Gösta Werner, Memento Mori
Gösta Werner, Memento Mori
Gösta Werner, Memento Mori

Klubbat för:

34000 SEK

Utropspris

30 000-40 000 SEK

GÖSTA WERNER
1909-1989
Memento mori
Signerad och daterad Gösta Werner -64. Olja på duk, 89 x 116 cm.

329

2015-10-21