Greta Magnusson Grossman, barskåp, Firma Studio

Klubbat för:

16000 SEK

Utropspris

25 000-30 000 SEK

GRETA MAGNUSSON GROSSMAN, barskåp, Firma Studio, Stockholm 1930-tal, alm med fotsockel i björk, två dörrpar med inredning av hyllor och flaskställ, glasskiva med fasettslipad kant, höjd 58, diamter 73 cm, smärre slitage

39

2015-10-20