Greta Magnusson Grossman, barskåp, Firma Studio
Klubbat för:
16000 SEK
Utropspris
25 000-30 000 SEK
GRETA MAGNUSSON GROSSMAN, barskåp, Firma Studio, Stockholm 1930-tal, alm med fotsockel i björk, två dörrpar med inredning av hyllor och flaskställ, glasskiva med fasettslipad kant, höjd 58, diamter 73 cm, smärre slitage
39
2015-10-20