Greta Magnusson Grossman, bord, 1930-tal

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

20 000-30 000 SEK

GRETA MAGNUSSON GROSSMAN, tillskrivet, biblioteksbord, Firma Studio, Stockholm 1930-tal, björk, höjd 73, 155 x 74 cm, smärre slitage

43

2015-10-20